Omlouváme se, v tuto chvíli ještě nemáme spuštěný E-shop. Prosím objednávejte přes Instagram DMs nebo náš e-mail [email protected].

Zavřít
Zavřít
Instagram button
Menu button Instagram button

O JZT Ferments

Jsme tři mladí kluci (Jirka, Zdenda a Tom - JZT), kteří se znají téměř od malička. Pojí nás vztah k dobrému jídlu a pití. Ke kombuche jsme se poprvé dostali v zahraničí za velkou louží, kde si nás všechny podmanila. Dlouho jsme v České republice, jako gastro průzkumníci, hledali a čekali na kombuchu, která by odpovídala naším chutím.

Až Jirka jednoho dne začal dělat svou domácí kombuchu, která konečně byla ta, kterou jsme takovou dobu hledali. Od tohoto momentu už zbývalo pouze pár kroků k tomu, abychom se během jednoho deštivého rána při snídani v jedné z našich oblíbených pražských kaváren rozhodli začít připravovat kombuchu ve velkém!

Nyní naše výroba postupně přerůstá ve větší objemy, a tak bychom se rádi podělili o naši JZT Kombuchu i s Vámi. Vybírame jen ty nejlepší suroviny a doufáme, že Vám bude chutnat jako nám.

Pro aktuální dění okolo našeho projektu nás sledujte na instagramu: @jztferments

Naše kombucha:

Na výrobu naší JZT Kombuchy používáme jen ty nejkvalitnější pečlivě vybrané suroviny. Naše kombucha má základ v kombinaci nálevů z prvotřídních japonských zelených a indických černých čajů.

I v dnešním uspěchaném světě nepoužíváme při výrobě žádné urychlovače. Naše kombucha fermentuje několik týdnů, dokud s ní nejsme zcela spokojeni. Kombuchu nefiltrujeme, ani nepasterizujeme. Je to živý nápoj, jehož chuťový profil se neustále vyvíjí.

Celý proces výroby probíhá za přísných hygienických podmínek, naše SCOBY je tak čistá, bez defektů. Výsledná kombucha je lahodná, sladkokyselá, přesně podle našich představ.

Vychutnejte si všechny naše kombuchy spolu s Vaší rodinou či přáteli, jistě si každý z Vás najde svého favorita! Příjemné chvíle s kombuchou pak můžete sdílet na Instagramu s pomocí hashtagu #jztkombucha

Naše cesta

97' - 98' Narození

A příběh začíná...

2009 První setkání

...na škole v západních Čechách. Ihned se formuje silné přátelství.

2015 USA

Spolužáci poprvé za velkou louží ochutnávají jedinečný drink, kterému zcela propadají.

2018 Domácí experimenty

Po mnoha pokusech se klukům podaří vytvořit prototyp dokonale vyvážené kombuchy.

2019 Vzniká JZT

Firma založená s cílem produkovat tu nejlepší možnou kombuchu z nejvybranějších surovin, s ohledem na ekologii a spokojenost zákazníků.

2020 Finální verze je na světě

JZT kombucha ve své plné kráse a připravená na cestu za prvními zákazníky

2020 Rok úspěchů

Firma sklízí úspěch na farmářských trzích.

JZT míří k Vám do obchodů.

2020 Rozšíření výroby

2020 Naše příchutě

Momentálně jsou v naší nabídce čtyři vyladěné příchutě. Ochutnejte je sami!

Zdaleka nekončíme - staňte se součástí příběhu a poznejte, jak má opravdu chutnat kombucha.

klik
Kupón

Objednej 8 lahviček
a dopravu máš zdarma!

Náš e-shop